Wiadomości branżowe

Żeglarz z Sopotu jedzie na olimpiadę, Ergo Hestia gratuluje

Żeglarz z Sopotu jedzie na olimpiadę, Ergo Hestia gratuluje
Przemysław Miarczyński z Sopockiego Klubu Żeglarskiego Ergo Hestia Sopot będzie reprezentował Polskę na przyszłorocznej olimpiadzie w Londynie. Ergo Hestia gratuluje sukcesu!Wychowanek Sopockiego Klubu Żeglarskiego Ergo Hestia Sopot,

Przemysław Miarczyński z Sopockiego Klubu Żeglarskiego Ergo Hestia Sopot będzie reprezentował Polskę na przyszłorocznej olimpiadzie w Londynie. Ergo Hestia gratuluje sukcesu!

Wychowanek Sopockiego Klubu Żeglarskiego Ergo Hestia Sopot, wspieranego przez Ergo Hestię, z sukcesem zakończył żeglarskie Mistrzostwa Świata w windsurfingowej klasie RS:X. Konkurencje klas olimpijskich w Perth w Australii rozpoczęły się 3 grudnia, zakończyły – w niedzielę. Po zawodach okazało się, że Przemysław Miarczyński z Sopockiego Klubu Żeglarskiego Ergo Hestia Sopot – który bronił srebrnego medalu z ostatnich mistrzostw – będzie reprezentantem Polski w klasie RS:X .

Ostatecznie zakończył mistrzostawa na czwartym miejscu, ale zakwalifikował się na olimpiadę w Londynie w 2012 r. Kolejny wychowanek SKŻ Ergo Hestia Sopot Maksymilian Wójcik, zajął miejsce 32.

Dwóch żeglarzy w gronie najlepszych windsurferów na świecie to powód do dumy i satysfakcji: Ergo Hestia już od ponad dekady wspiera szkolenie zawodników z SKŻ Ergo Hestia Sopot.

To dowód na to, że długofalowe zaangażowanie w działalność sportową przynosi efekty. Ergo Hestii, jako firmie z Trójmiasta, zależy nie tylko na sponsorowaniu sportowców, ale również na wychowaniu zdolnej młodzieży. Dlatego w Klubie trenują dziś zarówno olimpijczycy, jak i uzdolnieni windsurferzy-juniorzy.

Przemysław Miarczyński to to najbardziej utytułowany zawodnik SKŻ Ergo Hestia Sopot. Pierwsze tytuły Mistrza Świata w klasie w windsurfingowej klasie Mistral zdobywał już jako junior. W sezonie 2004 został także Mistrzem Europy i Mistrzem Świata – ale już w 2000 roku zawody na Igrzyskach Olimpijskich w Sydney ukończył na ósmej pozycji, w 2001 roku zdobył srebrny medal na Mistrzostwach Świata juniorów i seniorów. W 2003 roku został Mistrzem Świata, a w 2004 roku na Igrzyskach Olimpijskich w Atenach zajął piątą pozycję.

 

Grupa Ergo Hestia

Tworzą ją trzy spółki ubezpieczeniowe: STU Ergo Hestia SA, STU na Życie Ergo Hestia SA oraz MTU Moje Towarzystwo Ubezpieczeń SA. Spółki Grupy oferują ubezpieczenia dla klientów indywidualnych w zakresie ochrony majątku i życia, a także dla przemysłu oraz małego i średniego biznesu.

A to już wiesz?  Włodarczyk - Hill w Polsce

W ciągu 20 lat Grupie zaufało ponad 3,6 miliona klientów indywidualnych oraz firm reprezentujących mały i średni biznes, a także największe korporacje. O dynamicznym rozwoju Grupy świadczy fakt, że co 13 sekund wystawiane są nowe polisy ubezpieczeniowe. Średnio co minutę podejmowana jest decyzja o wypłacie odszkodowania.

Głównym akcjonariuszem Grupy Ergo Hestia jest międzynarodowy koncern ubezpieczeniowy Ergo, należący do czołowego na świecie reasekuratora Munich Re.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy