Aktualności

Zdobądź swoją część finału UEFA Champions League

Zdobądź swoją część finału UEFA Champions League
Wielkie odliczanie do finału UEFA Champions League 2010 nabiera tempa. W czasie, kiedy Inter Mediolan i Bayern Monachium przygotowują się do ostatecznego boju o wielkie

Wielkie odliczanie do finału UEFA Champions League 2010 nabiera tempa. W czasie, kiedy Inter Mediolan i Bayern Monachium przygotowują się do ostatecznego boju o wielkie Trofeum, który stoczą ze sobą 22 maja na stadionie w Madrycie, fani futbolu w całej Europie, oczekujący z niecierpliwością na to wyjątkowe wydarzenie, mają możliwość wzięcia udziału w unikalnej inicjatywie. Po raz pierwszy w historii UEFA Champions League, za sprawą UniCredit Group, oficjalnego sponsora turnieju w latach 2009-2012, każdy miłośnik piłki nożnej będzie miał okazję zdobyć swoją własną część Finału.

UniCredit Group roześle oryginalne finałowe confetti, które tradycyjnie już towarzyszy ceremonii wręczenia Trofeum zwycięzcy, do pierwszych 50.000 fanów, którzy zadeklarują chęć otrzymania tej bezcennej pamiątki. Aby otrzymać oryginalne confetti, wystarczy zrejestrować się w okresie od 27 kwietnia do 23 maja pod adresem: www.get-your-part.eu.

Na stronie zamieszczone zostały informacje dotyczące możliwości otrzymania oryginalnego confetti z finału UEFA Champions League oraz dwa krótkie filmy ukazujące, jak wielkie emocje może wzbudzać tego rodzaju przesyłka. Do szczęśliwców wraz z oryginalnym confetti zebranym z murawy stadionu po zakończeniu ceremonii, zostanie wysłana pocztą koperta, zawierająca również certyfikat i zdjęcie z ceremonii wręczenia nagród.

Dalsze szczegóły dostępne są pod adresem: www.get-your-part.eu.

Celem tej inicjatywy jest przybliżenie tego piłkarskiego święta wszystkim kibicom, którzy fizycznie nie mogą być obecni na stadionie, będą mogli choć trochę poczuć się uczestnikami finałowych zmagań.

Podobna idea związana z propagowaniem turnieju przyświeca inicjatywie pod nazwą UEFA Champions League Trophy Tour. Każdego roku na początku sezonu startuje Trophy Tour organizowany przez UniCredit Group. Główne Trofeum Champions League – Puchar Mistrzów wędruje z miasta do miasta, gdzie fani piłki mogą zobaczyć je z bliska. W ramach ostatniej edycji Touru rozpoczętej we wrześniu ubiegłego roku w Mediolanie, Trofeum odwiedziło między innymi Chorwację, Węgry, Rumunię i Bułgarię. Start kolejnej edycji przewidziano na jesień tego roku. Z pewnością po drodze nie zabraknie interesujących przystanków.

A to już wiesz?  Zbliża się III Półmaraton Dąbrowski

http://media.pekao.com.pl/pr/161142/zdobadz-swoja-czesc-finalu-uefa-champions-league

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy