Wiadomości branżowe

Walka Adamek vs. Walker na żywo w Netii, w systemie Pay Per View

Walka Adamek vs. Walker na żywo w Netii, w systemie Pay Per View
Już w sobotę, 8 września, odbędzie się walka bokserska Tomasza Adamka z Travisem Walkerem o pas federacji IBF North America w wadze ciężkiej. Fani boksu będą mogli obejrzeć galę bokserską na żywo w systemie Pay-Per-View (PPV) poprzez

Już w sobotę, 8 września, odbędzie się walka bokserska Tomasza Adamka z Travisem Walkerem o pas federacji IBF North America w wadze ciężkiej. Fani boksu będą mogli obejrzeć galę bokserską na żywo w systemie Pay-Per-View (PPV) poprzez Netia Player.

W sobotę, o godzinie 21.00 czasu polskiego, w Newark w stanie New Jersey (USA) rozpocznie się Gala Ironbound Throwdown, podczas której walkę wieczoru z Travisem Walkerem (około godziny 23.00 polskiego czasu) stoczy nasz były mistrz świata dwóch kategorii wagowych – Tomasz Adamek. Pojedynek poprzedzą dwa ciekawie zapowiadające się starcia z udziałem Bryanta Jenningsa oraz Steve’a Cunninghama.

Użytkownicy Telewizji Osobistej Netii, będą mieli możliwość obejrzenia walki na żywo (na kanale 200), wystarczy, że wykupią dostęp w systemie Pay-Per-View (PPV). Dostęp do transmisji można zamówić do soboty 8 września, do godziny 22.00, wyłącznie za pomocą specjalnej aplikacji na Netia Playerze. Opłata za dostęp do walki wynosi 40 zł.

Stracie Adamek vs. Walker to nie jedyne emocje, jakie czekają na fanów sportu w najbliższym czasie. W kolejną sobotę, 15 września, o godzinie 19:00, rozpocznie się transmisja na żywo największego wydarzenia MMA w Europie, jubileuszowej gali KSW20 – Fight Symphony, która odbędzie się w Ergo Arenie Gdańsk/Sopot. Transmisja z tego wydarzenia (w tym dwie walki wieczoru: Jana Błachowicza z Houstonem Alexandrem oraz Mariusza Pudzianowskiego z Christosem Piliafasem, a także pięć innych pojedynków), również będzie dostępna na dekoderze Netia Player w systemie PPV. Na galę można zapisywać się do soboty, 15 września, do godziny 20.00. Opłata za dostęp do całej gali KSW20 to 30 zł.

***

O Netii:

Netia S.A. jest jednym z największych, a jednocześnie najszybciej rozwijającym się operatorem telekomunikacyjnym w Polsce. Dostarcza kompleksowe, zintegrowane i przyjazne użytkownikowi rozwiązania on-line.

A to już wiesz?  VI runda SuperOES już w sobotę na Torze Poznań

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy