ćwiczenia Jogging

W ten weekend biegniemy z adidas

Tegoroczną zimę kończymy w wielkim stylu w atmosferze sportowej rywalizacji. Na dobry początek wiosny prezentujemy Wam dwie imprezy biegowe oraz zaproszenie na konsultacje ekspertów marki adidas. W ten weekend w Krakowie i Chorzowie, szukajcie samochodu adidas Running Spot.

Już w najbliższy weekend od godziny 11, zapraszamy na dwie wyjątkowe imprezy biegowe, które na pewno wybudzą Was z długiego, zimowego snu. W sobotę 19 marca widzimy się podczas VIII Półmaratonu Marzanny na Krakowskich Błoniach, a dzień później – w niedzielę na zawodach Silesia EKO Run w Chorzowie na Stadionie Śląskim.
Poza zdrową rywalizacją, będzie można zaczerpnąć wiedzę od specjalistów w dziedzinie odzieży i sprzętu biegowego. W mobilnym sklepie adidas Running Spot (ARS), eksperci marki adidas odpowiedzą na wszystkie pytania i doradzą, w jakich butach najlepiej otworzyć tegoroczny sezon wiosna – lato 2011. adidas przygotował profesjonalne badanie za pomocą systemu Footscan®, który identyfikuje indywidualne potrzeby wynikające z biomechaniki stóp oraz rodzaju treningu.
Sportowców na pewno zainteresuje możliwość zakupu sprzętu biegowego marki adidas, który jest trudno dostępny na polskim rynku. Produkty będzie można nabyć w atrakcyjnej cenie.
Osoby, których ominą eventy, zapraszamy na stronę sklepbiegacza.pl i sportclub.com.pl, gdzie można zamówić sprzęt adidas.

hastagi na stronie:

#Adidas Running Spot 29 maja

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #aby   #bokser   #chce   #czy   #dla   #dna   #dni   #jego   #jest   #kt   #lub