Wiadomości branżowe

Przygotuj się na Euro

Przygotuj się na Euro
Mistrzostwa Europy w piłce nożnej zbliżają się wielkimi krokami. Kibicowanie to dobry sposób na spędzenie czasu w rodzinnym gronie. O czym powinniśmy pamiętać wybierając się

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej zbliżają się wielkimi krokami. Kibicowanie to dobry sposób na spędzenie czasu w rodzinnym gronie. O czym powinniśmy pamiętać wybierając się na mecz?

Dopingowanie ulubionych drużyn podczas meczów przestało już być zajęciem zarezerwowanym tylko dla mężczyzn. Coraz częściej na trybunach stadionów możemy zobaczyć kobiety, a nawet całe rodziny. W tym roku gorączce sportowych emocji nie oprą się nawet Ci, którzy na co dzień nie mają wiele wspólnego z piłką nożną. Mecz to dobra wymówka do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Jeśli dodatkowo zadbamy o odpowiednie wyposażenie – frajda wszystkich uczestników wyprawy będzie podwójna, a nasza znajomość idei kibicowania z pewnością zaimponuje niejednemu mężczyźnie.

Niezbędnik kibica
Podstawowy zestaw, który powinniśmy zabrać ze sobą na stadion składa się z trąbki, klappera lub kołatki, dzięki którym doping graczy na boisku staje się bardziej efektowny. Ponadto, podczas meczów na stadionie panują określone trendy. Oprócz koszulek, szalików lub czapek z symbolem ulubionej drużyny, wśród kibiców coraz większą popularność zyskuje ozdabianie twarzy.
– Do takiego makijażu należy wykorzystywać dedykowane kosmetyki – mówi Marzena Raczkiewicz z firmy MERplus – wyłącznego dystrybutora produktów Jovi, przeznaczonych do makijażu twarzy.- Barwniki kosmetyczne wykorzystane w ich produkcji są łagodne, przez co nadają się do każdego rodzaju cery. Ich tłusta konsystencja sprawia, że dobrze pokrywają skórę, natomiast delikatna tekstura zapobiega jej podrażnieniom – dodaje.
Kolorowy zestaw dla kibica marki Jovi składa się z różnobarwnych farb lub kredek, które można ze sobą dowolnie mieszać. Makijaż twarzy należy rozpocząć od kolorów jaśniejszych, a następnie stopniowo dodawać ciemniejsze. Produkty są wytrzymałe termicznie, nawet pod wpływem wysokich temperatur nie tworzą na twarzy smug.
Wykonanie kolorowych motywów na twarzy to także dobra okazja do zabawy dla dzieci. Pozwala maluchom poznać nowe powierzchnie dla twórczości plastycznej. Ponadto, malując własną twarz rozwijają one wyobraźnię oraz umiejętności manualne.
Farby w kremie usuniemy za pomocą wody, natomiast kredki przy pomocy mydła lub mleczka kosmetycznego.

A to już wiesz?  Generali mecenasem wystawy kolekcji Tarnowskich w Bibliotece Narodowej

Opakowanie zawiera:
• Krem: słoiczek po 8ml i 30ml
• Kredki: p 3,5g i 17g

MER Plus istnieje na rynku od 1993 roku. Jest wyłącznym importem wyrobów hiszpańskiej firmy Jovi (wiodącego producenta artykułów szkolnych i plastycznych na świecie). Dystrybuowane produkty podzielone są na wiele grup towarowych, m. in. kredki, flamastry, farby, art. do makijażu twarzy oraz akcesoria malarskie. Ponadto, spełniają wymogi bezpieczeństwa według norm 71/3 (Europejska) i ACMI STANDARD(USA). MER Plus specjalizuje się również w produkcji materiałów reklamowych oraz ozdobnych (toreb i pudełek). Realizuje projekty graficzne dostarczone przez klienta. Firma posiada własne maszyny produkcyjne, rozbudowaną introligatornie oraz dużą bazę wykrojników. Więcej informacji znajduje się na stronie: www.merplus.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy