Wiadomości branżowe

Przemek Miarczyński Mistrzem Europy – Ergo Hestia gratuluje

Przemek Miarczyński Mistrzem Europy – Ergo Hestia gratuluje
Przemysław Miarczyński zajął pierwsze miejsce w żeglarskich mistrzostwach Europy w deskowej klasie RS:X, które odbyły się u wybrzeży portugalskiej wyspy Madera. Ergo Hestia gratuluje sukcesu!Rozpoczęte 24 lutego Mistrzostwa

Przemysław Miarczyński zajął pierwsze miejsce w żeglarskich mistrzostwach Europy w deskowej klasie RS:X, które odbyły się u wybrzeży portugalskiej wyspy Madera. Ergo Hestia gratuluje sukcesu!

Rozpoczęte 24 lutego Mistrzostwa zakończyły się dziś (1.03) sukcesem Przemka Miarczyńskiego, który od pierwszego dnia był w czołówce stawki walczących o prym na Starym Kontynencie. Podczas ostatniego wyścigu wystąpił w żółtej koszulce lidera i potwierdził swoją bezkonkurencyjność! Dla wszystkich kibiców sportów wodnych jest to tym ważniejsze, że potwierdza doskonałą formę Miarczyńskiego przed Igrzyskami Olimpijskimi w Londynie, które odbędą się już w sierpniu. Liczymy na to, że forma utrzyma się przynajmniej przez kilka kolejnych miesięcy.

Przemek Miarczyński jest najbardziej utytułowanym zawodnikiem SKŻ Ergo Hestia. Start w Londynie będzie jego czwartym na Igrzyskach Olimpijskich w ogóle po Sydney (2000 rok), Atenach (2004 rok) i Pekinie (2008 rok).

Warto podkreślić, że Sopocki Klub Żeglarski Ergo Hestia Sopot należy do czołówki klubów windsurfingowych Europy. Wychował wielu medalistów żeglarskich mistrzostw Europy i Świata, w tym grupę olimpijczyków. Działa od ponad 25 lat i co ważne, od kilkunastu lat nieprzerwanie jego tytularnym sponsorem jest Ergo Hestia. To długofalowe wspieranie czystej sportowej rywalizacji jest jednym z filarów strategii odpowiedzialności społecznej Grupy Ergo Hestia.

Ergo Hestia wielokrotnie była doceniana za zaangażowanie w sport. Podczas ostatniej Pomorskiej Gali Żeglarstwa w uznaniu wieloletniego zaangażowania na rzecz rozwoju społeczności żeglarskiej sopocki ubezpieczyciel otrzymał tytuł „Promotora Żeglarstwa Roku 2011”.

Sukces Przemka jest powodem do dumy dla całej Ergo Hestii: wszystkich klientów, agentów i pracowników. Kolejny sukces daje olbrzymią inspirację i energię do pracy, która może przynosić wspaniałe wyniki. Gratujemy i dziękujemy Przemkowi za dostarczenie niezwykłych przeżyć w zaciętej rywalizacji żeglarskiej i trzymamy kciuki za jego występ podczas Olimpiady!

 

Grupa Ergo Hestia

A to już wiesz?  Złoto dla Polaków na światowych mistrzostwach gier komputerowych w Korei Południowej

Tworzą ją trzy spółki ubezpieczeniowe: STU Ergo Hestia SA, STU na Życie Ergo Hestia SA oraz MTU Moje Towarzystwo Ubezpieczeń SA. Spółki Grupy oferują ubezpieczenia dla klientów indywidualnych w zakresie ochrony majątku i życia, a także dla przemysłu oraz małego i średniego biznesu.

W ciągu 20 lat Grupie zaufało ponad 3,6 miliona klientów indywidualnych oraz firm reprezentujących mały i średni biznes, a także największe korporacje. O dynamicznym rozwoju Grupy świadczy fakt, że co 13 sekund wystawiane są nowe polisy ubezpieczeniowe. Średnio co minutę podejmowana jest decyzja o wypłacie odszkodowania.

Głównym akcjonariuszem Grupy Ergo Hestia jest międzynarodowy koncern ubezpieczeniowy Ergo, należący do czołowego na świecie reasekuratora Munich Re.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy