Wiadomości branżowe

Polscy finaliści Volvo World Golf Challenge

Polscy finaliści Volvo World Golf Challenge
Na początku września w finale cyklu Volvo Golf Business League została wybrana reprezentacja Polski na światowy finał Volvo World Golf Challenge w RPA. Od 7 do 12 stycznia 2013 roku Joanna Meronk oraz Marek Więcek będą walczyć o tytuł

Na początku września w finale cyklu Volvo Golf Business League została wybrana reprezentacja Polski na światowy finał Volvo World Golf Challenge w RPA. Od 7 do 12 stycznia 2013 roku Joanna Meronk oraz Marek Więcek będą walczyć o tytuł najlepszego golfisty amatora na świecie. 

Polscy reprezentanci rywalizowali o możliwość gry na polach golfowych RPA w ramach Polskiej Ligi Biznesu, która w tym roku odbyła się pod sloganem – Volvo Golf Business League. Turniej w którym wybrano reprezentantów światowego finału Volvo World Golf Challenge, odbył się na początku września na podwrocławskim polu golfowym Toya G&CC.

Joanna Meronk oraz Marek Więcek, w ramach światowego finału Volvo World Golf Challenge, będą mieli możliwość nie tylko podpatrzenia w akcji gwiazd najlepszej ligi świata, ale zagrania razem z nimi w Pro-Amie w ramach akcji „Playing with the Pros”. Scenerią finału będzie słynąca z pięknych pól golfowych Republika Południowej Afryki, a dokładniej Zimbali Country Club.

Cykl Volvo World Golf Challenge, wcześniej funkcjonujący pod nazwą Volvo Masters Amateur, po raz pierwszy odbył się w 1988 r. i od tego czasu wzięło w nim udział prawie milion golfistów i golfistek z 30 krajów świata.

A to już wiesz?  XBOX 360™ PODCZAS RAJDU BARBÓRKI

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy