Wiadomości branżowe

Piłkarskie emocje a pozytywny wizerunek marki

Piłkarskie emocje a pozytywny wizerunek marki
„Nawet jeśli była ręka, to była to ręka Boga” – powiedział Diego Maradona o swoim kontrowersyjnym golu w meczu z Anglią w 1986 roku. Podobnego „cudu” nad Wisłą mogą dokonać kibice – wspierając swoją

„Nawet jeśli była ręka, to była to ręka Boga” – powiedział Diego Maradona o swoim kontrowersyjnym golu w meczu z Anglią w 1986 roku. Podobnego „cudu” nad Wisłą mogą dokonać kibice – wspierając swoją postawą drużynę stają się dwunastym zawodnikiem, nierzadko też bywa, że i… trenerem.

 
Do najważniejszych w tym roku meczy Biało Czerwonych pozostał niecały miesiąc, emocje gęstnieją z dnia na dzień.
PKP ma w planach przemalować część swoich wagonów na biało-czerwono; w Internecie pojawił się również pomysł przebrania bezdomnych koczujących na dworcach w stroje ludowe. Nawet w miastach, w których nie zostaną rozegrane mecze, ale reprezentacje wybrały je jako swoje bazy treningowe, temat największego europejskiego święta piłkarskie nie schodzi z afisza. Kibice z Łodzi, a szczególnie z Krakowa czyli miasta, które najdotkliwiej przegrało walkę o goszczenia na swoich stadionach kibiców z całego świata, powinni być wzorem do naśladowania dla tych kibicujących tylko przed telewizorem. Bilety trafiły do rąk tych w czepku urodzonych, ale to nie znaczy, że i reszta nie uszczknie swojej porcji piłkarskiej uczty.

By zbudować pozytywny wizerunek, umocnić obecne więzy towarzyskie lub biznesowe, a także zbudować nowe wystarczy być tam, gdzie nasi znajomi czy klienci spędzają wolny czas” – mówi Tomasz Orzechowski z portalu wszyscykibicujemy.pl – “Czyli nie tylko na stadionie, lub przed telewizorem w domu lub pubie, ale przede wszystkim na Facebooku. Na portalu wszyscykibicujemy.pl proponujemy liczne gry i konkursy, które zainstalowane na fan page’ach pozwalają zaprosić do zabawy i wspólnego kibicowania swoich bliskich, przyjaciół, czy znajomych i dzięki temu tworzyć pozytywne relacje między marką a jej kibicami”.
 

Portal wszyscykibicujemy.pl proponuje nam wyczerpującą rozgrzewkę przez 8 czerwca, jak i świetną zabawę w trakcie mistrzostw. Liczne gry i konkursy, które można zainstalować na swoim fan page’u na Facebooku, a więc tam, gdzie bywają nasi znajomi, są świetnym uzupełnieniem oglądania meczów przed odbiornikiem telewizyjnym. To również bezsprzecznie najskuteczniejszy sposób na umocnienie więzów nie tylko towarzyskich, ale i biznesowych, poprzez wstrzelenie się w obecne trendy i nastroje obracające się wokół futbolu. Wykorzystanie aplikacji proponowanych przez wszyscykibicujemy.pl przełoży się na pozytywne relacje między marką a jej kibicami w długoterminowej perspektywie czasu, a nie tylko do 1 lipca, kiedy to zostanie rozegrany najważniejszy mecz w Kijowie.
 


źródło:

A to już wiesz?  Mundial 2010: Mecz Serbia 0-1 Ghana

http://www.facebook.com/wszyscykibicujemy

http://www.wszyscykibicujemy.pl  

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy