Wiadomości branżowe

Piłkarski Babiniec na NK

Piłkarski Babiniec na NK
Na NK nie tylko zagorzali fani piłki nożnej znajdą dla siebie miejsce do śledzenia Euro 2012.  W portalu pojawiła się aplikacja, dzięki której Użytkownicy mogą wybierać naj…przystojniejszego piłkarza mistrzostw.Od zeszłego tygodnia w

Na NK nie tylko zagorzali fani piłki nożnej znajdą dla siebie miejsce do śledzenia Euro 2012.  W portalu pojawiła się aplikacja, dzięki której Użytkownicy mogą wybierać naj…przystojniejszego piłkarza mistrzostw.

Od zeszłego tygodnia w portalu nk.pl działa grupa poświęcona Euro 2012. W jej ramach znawcy piłki nożnej mogą typować wyniki nadchodzących meczów. Najskuteczniejszy typujący wygra wyjazd na mecz FC Barcelona – Real Madryt. W grupie nieprzerwanie rozgrywać się będą inne konkursy, a jej współgospodarze – dziennikarze magazynu Piłka Nożna – będą relacjonować wszystko to, co wydarzy się na boiskach Polski i Ukrainy. Zagorzali fani futbolu niebawem będą mogli próbować swoich sił także w strzelaniu rzutów karnych na NK .

Tymczasem jest już dostępna aplikacja, która z humorem podchodzi do tematu Euro. W grupie Piłkarski Babiniec http://nk.pl/dlakobiet. Użytkownicy NK mogą wybierać „pięknych i bestie”.

„Nasze Użytkowniczki zaskoczyły nas już niejednokrotnie. Okazuje się, że to one są aktywniejsze, jeśli chodzi o korzystanie z funkcji NK na urządzeniach mobilnych. To także Panie, uogólniając, są aktywniejsze pod względem dodawania video czy zdjęć do portalu. Spodziewamy się, że będą ochoczo brały udział w walce o wyjazd na bój Barcy i Królewskich, niemniej jeśli będą chciały się oderwać od taktyki, typowania, planowania, aplikacja na Piłkarskim Babińcu z pewnością im w tym pomoże” – mówi Joanna Gajewska, rzecznik NK, kibicująca na mistrzostwach Polakom i Irlandczykom.

Członkowie grupy Piłkarski Babiniec mają do dyspozycji aplikację, w ramach której mogą oceniać zdjęcia piłkarzy biorących udział w mistrzostwach. Pan, który uzyska najwięcej głosów, zostanie Misterem Mistrzostw wg Użytkowniczek NK. Obecnie prowadzi Wojciech Szczęsny, który wygrał już 5 tys. pojedynków.

http://nk.pl/dlakobiet
 

A to już wiesz?  Mistrzostwa Polski w squashu w tym roku w Poznaniu

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy