Najwierniejszy kibic – kobieta

W Polsce istnieje stereotyp kobiety, która nie dość, że nie zna się na sporcie, to jeszcze nie rozumie, że mężczyźni go uwielbiają i zawsze tylko przeszkadza i zadaje dość głupie pytania, np. którzy to nasi, a co to jest spalony itd. itd. itd.

Nie mogę tu napisać, że pora obalić ten nieprawdziwy stereotyp, bo panie wcale się tak nie zachowują, a on jest zakorzeniony tak głęboko w świadomości wielu mężczyzn, że zweryfikowanie go ze stanem rzeczywistym będzie bardzo trudne.

Czy jednak ktoś zauważył, że to właśnie kobiety są najwierniejszymi fankami naszych sportowców?

Nawet, gdy nasza reprezentacja w piłce nożnej ponosiła porażkę za porażką na Mundialu, kobiety twardo jej kibicował, powtarzały, że kiedyś to na pewno będzie lepiej i już czekały na mecze eliminacyjne do ME.

Panowie natomiast po drugiej porażce zaczynają się zarzekać, że więcej nie będą już tego oglądać, że nasi grają tak, że patrzeć się nie da.
323231_ride

Zaraz posypią się głosy, że kobiety zwracają większa uwagę na wygląd niż na grę zawodników, może czasem tak rzeczywiście jest, ale to i tak nie zmienia faktu, że trwali i wierni kibice to w dużej części kobiety.

Werka

Related posts

2 Comments

  1. zuza said:

    No tak racja, zgadzam sie ze wszystkim. Sama jestem dziewczyn

Comments are closed.

Top