Wiadomości branżowe

Marussia F1 Team i Monster poszukują na stanowisko Senior Design Engineer

Marussia F1 Team i Monster poszukują na stanowisko Senior Design Engineer
Nowy Jork, 2 Maja, 2012 – Zespół Formuły 1 Marussia rozpoczyna międzynarodowe poszukiwania pracownika na stanowisko Senior Design Engeneer korzystając ze wsparcia Monstera, globalnego serwisu rekrutacyjnego. Jest to druga z czterech

Nowy Jork, 2 Maja, 2012 – Zespół Formuły 1 Marussia rozpoczyna międzynarodowe poszukiwania pracownika na stanowisko Senior Design Engeneer korzystając ze wsparcia Monstera, globalnego serwisu rekrutacyjnego. Jest to druga z czterech ofert oznaczonych jako „Cool Job” i jest częścią szeroko zakrojonej akcji rekrutacyjnej na Monster.com.

Nowy Senior Design Engineer będzie pracował w centrum technologicznym w Banbury w Anglii. Jest to pełnoetatowa praca, będąca szansą na nowe życie zawodowe dla szczęśliwego  zwycięzcy rekrutacji. Kandydat zostanie wybrany w połowie lata. Zainteresowane osoby mogą aplikować na stronie http://ofertapracy.monsterpolska.pl/Senior-Design-Engineer-%E2%80%93-Formula-1-Praca-Banbury-UK-Polska-108756185.aspx.

Ponadto, kandydaci mieszkający w Europie, którzy chcieliby pracować dla teamu Marussia, mogą aplikować na wiele innych stanowisk. Od rozpoczęcia rekrutacji w lutym, zespół już zatrudnił nowych pracowników za pomocą Monstera – oto wypowiedzi nowych członków zespołu.

“Miałem 8 lat kiedy pierwszy raz oglądałem wyścigi Formuły 1 i pamiętam, że byłem nimi bardzo zafascynowany”- mówi Chris Witt, technik elektronik z Marussia F1 Team i jeden z nowych pracowników zespołu, znalezionych przez Monster. „Od tego czasu zacząłem pasjonować się motoryzacją i całe życie mi towarzyszy. Wyścigi samochodowe są szybkie, szalone i ekscytujące, a ja jestem w środku całej akcji. Myślicie, że moja nowa praca jest cool? Ja uważam, że jest najlepsza!”.

Katie Allen, dyrektor HR, Marussia F1 Team, podkreśla „Bardzo cieszą nas wyniki naszej współpracy z Monster. Otrzymaliśmy ponad 1400 aplikacji na różne stanowiska i zorganizowaliśmy wiele spotkań. Narzędzia takie jak Talent Management Suite pomogły w szybkim przeszukiwaniu osób i znalezieniu odpowiedniego kandydata”.

Ted Gilvar, wice-prezes, Global Chief Marketing Officer, Monster dodaje „Cieszymy się, że narzędzia Monster pomagają takim firmom jak Marussia F1 Team w znalezieniu najlepszych talentów. To inspirujące, kiedy widzimy jak duży wpływ na życie zatrudnionych kandydatów ma nowa praca. Niezależnie od tego czy jesteś fanem sportów motorowych, czy nie, na Monster znajduje się wiele ofert, które mogą zmienić również Twój świat”.

A to już wiesz?  O czym mówi się w kuluarach Sejmu, czyli politykier.pl


O Monster Worldwide

Monster Worldwide, Inc (NYSE: MWW), spółka dominująca Monster ®, wiodącego internetowego portalu kariery, działająca na rynku rekrutacji online. Już od dziesięciu lat staramy się poprawić jakość życia ludzi dzięki znalezieniu pracy, którą kochają. Dzięki swojej obecności na kluczowych rynkach w Ameryce Północnej, Europie i Azji, Monster pracuje na rzecz wszystkich, łącząc pracodawców z osobami poszukującymi dobrych ofert pracy niezależnie od szczebla kariery. Świadczymy spersonalizowane usługi doradcze dotyczące rozwoju karier na całym świecie. Nasze strony internetowe docierają do milionów użytkowników Internetu na całym świecie. Dzięki temu możemy prowadzić ściśle dedykowane kampanie reklamowe. Monster Worldwide jest członkiem S & P 500 Index. Aby dowiedzieć się więcej o Monster, naszych produktach i usługach, odwiedź www.monster.com. Więcej informacji na temat Monster Worldwide jest dostępny na stronie about-monster.com.

O Marussia F1 Team

Marussia F1 Team jest młodym i ambitnym zespołem angielsko – rosyjskim biorącym udział w zawodach Formuły 1.

Siedziba drużyny znajduje się w Centrum Technicznym Marussia w Banbury w Wielkiej Brytanii. Zespół w większości jest własnością rosyjskiej marki samochodów sportowych, Marussia, z siedzibą w Moskwie.

Przez dwa sezony obecności w zawodach F1, zespół przeżył wspaniałą przygodę. Założony w 2009 roku na mocy umowy Resource Restriction Agreement, która zmieniła zasady reklamowania sportu, umożliwiając wejście do wyścigów nowych zespołów. Marussia F1 Team był na czele nowej ery Formuły 1 wykorzystując potęgę Grupy firm Virgin należącej do Sir Richarda Bransona, jednego z założycieli, by stworzyć zamysł innowacyjnego zespołu rajdowego na przyszłość.

Ze strony technicznej zespół doświadczył już wiele, co nie powinno dziwić z uwagi na to że jako nowy wkroczył do tak ciężkiego i konkurencyjnego sportu jakim jest Formuła 1. Już w drugim sezonie, mając ambitne cele na przyszłość, załoga rozpoczęła współpracę z McLaren Applied Technologies, która zapewnia teamowi dostęp do najnowocześniejszych obiektów, które już pomagają zespołowi tworzyć konkurencyjne samochody na sezon 2012.

A to już wiesz?  Ścieżki internautów prowadzą do Blooga WP

Głównym celem Marussia F1 Team jest włączenie Russian Grand Prix do kalendarza wyścigów w 2014 roku. Sukces na rodzimym torze znajdującym się w czarnomorskim kurorcie – Sochi to ostatni tego typu sprawdzian w tym ekscytującym etapie przygody zespołu rajdowego Marussia w wyścigach Formuły 1.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy