Wiadomości branżowe

Finał Biegu Olimpijskiego Warszawa – Londyn już w tę sobotę. 26 maja, Warszawa, Park Kępa Potocka

Finał Biegu Olimpijskiego Warszawa – Londyn już w tę sobotę. 26 maja, Warszawa, Park Kępa Potocka
26 maja w ramach 13. Pikniku Olimpijskiego odbędzie się finał biegu pod hasłem „Rozpędzamy” Polską Reprezentację Olimpijską do Londynu. W tym wyjątkowym wydarzeniu, organizowanym przez Polski Komitet Olimpijski, firmę Samsung i

26 maja w ramach 13. Pikniku Olimpijskiego odbędzie się finał biegu pod hasłem „Rozpędzamy” Polską Reprezentację Olimpijską do Londynu. W tym wyjątkowym wydarzeniu, organizowanym przez Polski Komitet Olimpijski, firmę Samsung i fitness klub New Gym, wezmą udział polscy sportowcy i olimpijczycy, którzy w Londynie będą walczyć o medale.

21 maja 2012 w fitness klubie New Gym Andrzej Supron, Paweł Nastula, Janusz Wójcik, Ryszard Szurkowski i inni rozpoczęli bieg na dystansie 1640 km. W ciągu pięciu dni, każdy, kto zgłosił chęć uczestnictwa w akcji mógł pokonywać odległość dzielącą Warszawę i Londyn na dziesięciu bieżniach mechanicznych, a pokonane metry były sumowane i zliczane przez specjalny system przygotowany przez firmę Cybex. Dodatkowo, by poczuć iście olimpijskie emocje każdy uczestnik otrzymał koszulkę biegową i numer startowy, którą specjalnie na tę okazję przygotowała firma SAMSUNG – oficjalny partner biegu z ogniem olimpijskim podczas Igrzysk XXX Olimpiady w Londynie.

Pierwszych 30 kilometrów z ustalonej trasy 1640 km (odległość pomiędzy Warszawą
i Londynem) zostało pokonanych przez byłych olimpijczyków w niecałe pół godziny! Wielki Finał Biegu Olimpijskiego Warszawa-Londyn odbędzie się 26 maja podczas 13. Pikniku Olimpijskiego w żoliborskim Parku Kępa Potocka. Ostatnie kilometry zostaną pokonane w specjalnej, krytej hali o powierzchni 100 m2, ustawionej w centralnej części Pikniku w strefie Londyn 2012 (na przeciwko sceny głównej). Dystans i wizualizacja trasy wyświetlana będzie na 5-metrowym telebimie. Na sam koniec, do „londyńskich drzwi” zapukają nasi olimpijczycy, którzy walczyć tam będą o medale.

Odwiedzający piknik będą mieli okazję aktywnie uczestniczyć w akcji „Kocham Polskę za”, której organizatorem jest Samsung. Specjalnie przygotowana księga pamiątkowa, w której każdy będzie mógł wpisać lub narysować za co kocha Polskę, będzie dostępna w strefie Samsunga. Dla wszystkich Kochających Polskę Samsung przygotował koszulki z logo akcji.

Dodatkowo w ramach pikniku w będzie można poznać możliwości tabletu Samsung Galaxy Note, wymienić stary i zużyty sprzęt na roślinkę na stoisku Planet First, a zmęczeni chodzeniem będą mogli się zrelaksować w strefie chill out. Dla dzieci Samsung przygotował popcorn i watę cukrową. Odwiedzający stoisko Samsung Galaxy Note mają szansę przekonać się jakie są możliwości GALAXY Note, a także wypróbować rysik S Pen i zobaczyć efekty pracy profesjonalnych grafików na żywo rysujących portrety. Każdy, kto zdecyduje się na swoją podobiznę, otrzyma jej wydruk oraz wersję cyfrową.

A to już wiesz?  I etap Net Masters Cup zakończony. 360 drużyn przechodzi dalej

13. Piknik Olimpijski, Park Kępa Potocka

12.00 – rozpoczęcie Pikniku oraz Finału Biegu Olimpijskiego

16:00-17:00 – Wielki Finał Biegu Olimpijskiego Warszawa-Londyn

18.30 – zakończenie 13. Pikniku Olimpijskiego

 

Więcej informacji o 13. Pikniku Olimpijskim można znaleźć na www.olimpijski.pl

Szczegółowe informacje na temat zapisów do Biegu Olimpijskiego:

Krzysztof Stachurski  – +48 505 302 314.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy