Wiadomości branżowe

Dużo więcej niż piłkarskie emocje – oferta UEFA EURO 2012™ Club Prestige

Dużo więcej niż piłkarskie emocje – oferta UEFA EURO 2012™ Club Prestige
Decydując się na skorzystanie z oferty UEFA Club Prestige, firmy nie tylko zyskują możliwość oglądania meczów z najlepszych dostępnych na stadionie miejsc. Mogą ponadto skorzystać z szerokiego pakietu atrakcji, które wprowadzą

Decydując się na skorzystanie z oferty UEFA Club Prestige, firmy nie tylko zyskują możliwość oglądania meczów z najlepszych dostępnych na stadionie miejsc. Mogą ponadto skorzystać z szerokiego pakietu atrakcji, które wprowadzą gości biznesowych w atmosferę zabawy i wspólnego przeżywania piłkarskich emocji.

Atrakcje, jakie czekają na gości Club Prestige, zostały pomyślane, tak aby zdopingować do przeżywania sportowych emocji oraz stworzyć optymalną płaszczyznę do budowania wzajemnych relacji. Do kibicowania będzie można rozgrzać się próbując swych sił w grach interaktywnych, dzięki którym każdy będzie miał szansę poczuć się jak piłkarz lub komentator sportowy. Inną futbolową niespodziankę będą stanowić pokazy trików piłkarskich w wykonaniu utytułowanych mistrzów freestyle’u. Dodatkowo fani poszczególnych drużyn będą mogli pomalować twarze w ich barwy narodowe przy pomocy profesjonalnych makijażystów. Całość będzie oprawiona muzyką graną na żywo przez krajowych oraz międzynarodowych wykonawców. Artyści będą towarzyszyć gościom od momentu powitania aż do zakończenia imprezy, dostosowując swój repertuar do panującej atmosfery i dopingując do zabawy.

Uzupełnieniem programu artystycznego będzie bogata oferta cateringowa przygotowana specjalnie dla klientów biznesowych. Na menu złożą się wykwintne i różnorodne potrawy, które trafią w gusta gości każdej narodowości. Oprócz międzynarodowych dań klienci stref biznesowych będą mieli okazję zapoznać się polską kulturą i z przysmakami rodzimej kuchni. Do przygotowania dań szefowie kuchni wykorzystają m.in. 28 ton wołowiny, 15 ton ryb różnych gatunków, 400 tysięcy krewetek oraz 200 tysięcy truskawek. Do każdego posiłku serwowane będą napoje, w tym wina białe i czerwone. Za realizację projektu według najwyższych w obu krajach gospodarzach standardów wyznaczonych przez organizatora odpowiada firma DO & CO, wyłączny dostawca usług cateringowych dla projektu Hospitality UEFA EURO 2012™.

A to już wiesz?  Karolina dwa razy w dziesiątce

UEFA pragnie, aby wielkie sportowe emocje jak najdłużej towarzyszyły gościom. W czasie meczów profesjonalni fotografowie będą utrwalać Panującą atmosferę, a zdjęcia automatycznie wyświetlą się na ekranach w strefach biznesowych. Spośród nich będzie można wybrać te, które dany uczestnik będzie chciał zatrzymać na pamiątkę.

Dla gości korporacyjnych równie ważny jak oglądanie samego meczu, jest czas spędzony wspólnie z partnerami biznesowymi przed spotkaniem, a także po jego zakończeniu. Dlatego w ramach oferty Club Prestige goście, by w pełni skorzystać z oferty UEFA, są zaproszeni na stadion już trzy godziny przed meczem oraz mogą podzielić się emocjami nawet do 90 minut po ostatnim gwizdku.

UEFA przygotowując plan atrakcji w strefach Club Prestige, stworzyła także indywidualną ofertę dla kibiców wybranych reprezentacji grających podczas Mistrzostw Europy. Są to tzw. pakiety narodowe, czyli zestawy dedykowane fanom poszczególnych drużyn. Przykładowo oferta dla Rosjan obejmuje dwa mecze w Warszawie za 2900€, dla Greków pakiet obejmujący mecz otwarcia i mecz Grecja-Czechy we Wrocławiu za 3400€, a dla Hiszpanów – trzy mecze grupowe w Gdańsku za 2900€. Specjalnie w Warszawie obok wciąż dostępnych pakietów stadionowych Warszawa 5 obejmujących wszystkie spotkania na Stadionie Narodowym, UEFA przygotowała również pakiet na trzy mecze Warszawa Gold Premium, z meczem otwarcia, ćwierćfinałem i półfinałem za 5400€. Pakiety te są wyrazem indywidualnego podejścia do klientów korporacyjnych i stanowią nowość w ofercie UEFA.

Więcej informacji:
Paweł Rabantek
Ciszewski MSL
Tel.: 662 110 603
E-mail: [email protected]

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy