Piłka nożna

Co się stało z futbolem?

Co się stało z futbolem?
Gdy w naszym mieście rozpoczyna się ważny jakiś mecz, bywa, że z drżeniem wracamy do domu. I nie chodzi o to, że brzydzimy się futbolu

Gdy w naszym mieście rozpoczyna się ważny jakiś mecz, bywa, że z drżeniem wracamy do domu. I nie chodzi o to, że brzydzimy się futbolu – ba czasem, po prostu, możemy nie mieć o nim żadnego pojęcia.

Strachu nie budzi niewiedza, lecz – niestety – wspomnienia o tym, do czego zdolni SA zagorzali kibice. Doskonale znamy mury naszych miast, wysmarowane wątpliwej klasy graffiti, szkalującymi zwolenników przeciwnych drużyn sportowych. Najciekawsze w tych komentarzach do sympatii klubowych jest ich właściwość, do pojawiania się na świeżo wyremontowanych budynkach. Występują one również w przejściach podziemnych, czasem na pojazdach (w tym również prywatnych) – by zawrzeć jak najwięcej negatywnej energii, skierowanej przeciwko solidaryzującym się z kim innym, najczęściej obfitują te napisy w szereg wyrazów uznawanych za wulgarne.

o się stało z futbolem? C się stało z futbolem? Cosię stało z futbolem? Co ię stało z futbolem? Co sę stało z futbolem? Co si stało z futbolem? Co sięstało z futbolem? Co się tało z futbolem? Co się sało z futbolem?

Read More

A to już wiesz?  Polacy wicemistrzami świata

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy