Piłka nożna

Charytatywny mecz dziennikarzy i Orange

Charytatywny mecz dziennikarzy i Orange
W tym roku już po raz drugi Orange przekaże pieniądze Ośrodkowi Wsparcia Dziecka i Rodziny „Koło” w Warszawie W najbliższą sobotę – 16 grudnia 2006

W tym roku już po raz drugi Orange przekaże pieniądze Ośrodkowi Wsparcia Dziecka i Rodziny „Koło” w Warszawie

W najbliższą sobotę – 16 grudnia 2006 r. – już po raz drugi rozegrany zostanie piłkarski mecz charytatywny organizowany przez PTK Centertel, operatora Orange. Na murawie piłkarskiej hali w Warszawie staną dwie drużyny: „Reprezentacja Piłkarska Dziennikarzy” i zespół „Orange i Przyjaciele”. Zwycięska drużyna przekaże czek na ręce dzieci z Ośrodka Wsparcia Dziecka i Rodziny „Koło” z Warszawy. W tym roku pomoc wychowankom Ośrodka zaoferowała Fundacja Grupy TP, której głównym celem jest wyrównywanie szans najbardziej potrzebujących dzieci i młodzieży w dostępie do nowoczesnej edukacji i sportu.Podczas imprezy przygotowanych zostało wiele atrakcji dla dzieci – wśród nich wizyta Św. Mikołaja i moc prezentów.

Obie drużyny piłkarskie spotkały się już raz, podczas grudniowego meczu w ubiegłym roku. Wtedy też po zakończonym remisem spotkaniu wręczono czek na kwotę w wysokości 10 tys. zł. W tym roku pieniędzy będzie ponad dwukrotnie więcej. Kto wręczy dzieciom czek? Duże szanse na wygraną mają obie drużyny. W swojej ponad dwuletniej karierze Reprezentacja Piłkarska Dziennikarzy świętowała już wiele zwycięstw – ostatnio 11-10 z przedstawicielami programu TV „Europa da się lubić” oraz 3-2 z dziennikarską reprezentacją Belgii. Choć od dawna Orange jest głównym sponsorem reprezentacji dziennikarzy, tym razem na boisku wystąpi w roli sparing partnera. Drużynę „Orange i Przyjaciele” z Jean-Markiem Vignolles, Dyrektorem Generalny PTK Centertel na czele, poprowadzi Henryk Kasperczak. Do bramki dziennikarzy piłkę strzelać będą m.in. takie sławy piłki nożnej, jak Wojciech Kowalewski, Dariusz Kubicki i Piotr Reiss.

A to już wiesz?  Portugalia: ligowcy zremisowali z Litwą podczas sparingu

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy