Piłka nożna

Castrol Cup – Kolejne eliminacje za nami

Castrol Cup – Kolejne eliminacje za nami
Za nami dwie kolejne eliminacje wielkiego piłkarskiego turnieju Castrol Cup. Na co dzień specjaliści od samochodów i silników tym razem zmierzyli się na boisku w

Za nami dwie kolejne eliminacje wielkiego piłkarskiego turnieju Castrol Cup. Na co dzień specjaliści od samochodów i silników tym razem zmierzyli się na boisku w walce o wyjazd na szwajcarski finał Europejskiego Turnieju Piłki Nożnej Castrol 5s. Turniej stał się też świetnym sposobem na integrację branży.

20 października w Szamotułach pod Poznaniem do rywalizacji stanęło 15 drużyn. Mimo ponurej, jesiennej aury, atmosfera w hali była naprawdę gorąca. Po całym dniu zaciętych zmagań udało się wyłonić cztery zespoły, które w styczniu staną do boju w ogólnopolskim finale w Puławach. Najlepsi okazali się piłkarze z Auto Dutkiewicz, którzy w ostatnim meczu pokonali w rzutach karnych 5:4 Auto Szałek. Na podium stanęli też zawodnicy Auto Premium, a ostatnie premiowane awansem miejsce zajęła Toyota Mikołajczak. Już po turnieju okazało się, że drużyna Auto Szałek zrezygnowała z udziału w dalszych rozgrywkach, wskutek czego jej miejsce w finale zajmie Inter Cars Poznań.

aradona w szpitalu Mradona w szpitalu Maadona w szpitalu Mardona w szpitalu Maraona w szpitalu Maradna w szpitalu

Read More

A to już wiesz?  Polak na starcie wyjątkowego wyścigu dookoła świata Vendée Globe - ENERGA gotowa do rejsu

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy