Wiadomości branżowe

Bilety na UEFA Euro 2012™ dla kierowców

Bilety na UEFA Euro 2012™ dla kierowców
Od 5 marca każdy kierowca może wygrać bilety na Mistrzostwa Europy w piłce nożnej. Wystarczy wejść na stronę www.castrolfan.pl, odpowiedzieć na dwa pytania i opisać ciekawą historię związaną z samochodem.„Zapoznanie rajdu

Od 5 marca każdy kierowca może wygrać bilety na Mistrzostwa Europy w piłce nożnej. Wystarczy wejść na stronę www.castrolfan.pl, odpowiedzieć na dwa pytania i opisać ciekawą historię związaną z samochodem.

„Zapoznanie rajdu Chorwacji 2009. Leje straszny deszcz, jedziemy powoli skupiając się na drodze, która prowadzi coraz to wyżej. Nagle z mgły wyłania się… wielki niedźwiedź! Przeszedł, popatrzył i poszedł dalej. Dał nam do zrozumienia, że to jego góra i odcinek specjalny” – tak Maciej Oleksowicz wspomina jedną ze swoich przygód za kierownicą. Ten znany kierowca rajdowy znajdzie się, obok Jerzego Dudka, w jury konkursu „Ruszaj po bilety UEFA Euro 2012™”, którego organizatorem jest Castrol, oficjalny sponsor turnieju.

Autorzy pięćdziesięciu najciekawszych historii związanych z samochodem otrzymają podwójne bilety na mecz UEFA Euro 2012™. Inspiracją dla uczestników mogą być wspomnienia członków jury – spotkanie Jerzego Dudka z autem Jamesa Bonda czy historia Macieja Oleksowicza. Wrażenia z pierwszej jazdy, niezwykła podróż, zakup wymarzonego samochodu – wystarczy przypomnieć sobie własną motoryzacyjną historię i opisać ją w kilku zdaniach. Jury będzie oceniać pomysłowość, emocjonalność opisu oraz słownictwo i stylistykę.

„Wiemy, że wśród kierowców jest wielu fanów piłki nożnej”, tłumaczy Sławek Radoń, Dyrektor Marketingu Castrol na Europę Środkową. „Jako firma motoryzacyjna pragniemy docenić naszych klientów i dać im wyjątkową możliwość przeżycia niezapomnianych sportowych wrażeń”.

Konkurs „Ruszaj po bilety na UEFA Euro 2012™” jest dostępny w strefie kibica na stronie www.castrolfan.pl  i potrwa do 30 kwietnia. Castrol, jeden z największych na świecie producentów olejów silnikowych i środków smarnych, m.in. olejów syntetycznych Castrol EDGE, jest oficjalnym sponsorem UEFA Euro 2012™.

 

Zdjęcia: przedruk do publikacji prasowych bezpłatnie z podpisem: Fot. Castrol

Więcej informacji: www.media.castrol.pl, www.castrolfan.pl

 

A to już wiesz?  Finał konkursu "I nie ma mocnych na Waszą klasę!"

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy