Boks Zawodowy

77. MP w boksie: wyniki walk ćwierćfinałówych

77. MP w boksie: wyniki walk ćwierćfinałówych
Mistrzostwa Polski w boksie - wyniki przedpołudniowych walk ćwierćfinałowych (zwycięzcy na pierwszym miejscu):Waga 48 kgŁukasz Maszczyk (Gwardia Warszawa) - Krzysztof Adamczyk (Gwardia Wrocław) 52:9Mariusz Sznyrowski (Hubal Chlewiska) - Krzysztof Ubowski (AKS Strzegom)
<%image(083075a.jpg|66|65|77. MP w boksie: wyniki walk ćwierćfinałówych)%>

Mistrzostwa Polski w boksie – wyniki przedpołudniowych walk ćwierćfinałowych (zwycięzcy na pierwszym miejscu):
Waga 48 kg
Łukasz Maszczyk (Gwardia Warszawa) – Krzysztof Adamczyk (Gwardia Wrocław) 52:9
Mariusz Sznyrowski (Hubal Chlewiska) – Krzysztof Ubowski (AKS Strzegom) 50:17

waga 51 kg
Rafał Kaczor (Victoria Jaworzno) – Mariusz Burzyński (AKS Strzegom) 58:16

54 kg
Zbigniew Kołacz (Victoria Jaworzno) – Damian Węgierski (Zawisza Bydgoszcz) 50:6
Paweł Peczyński (AKS Strzegom) – Andrzej Sikora (Skorpion Warszawa) 36:5
Krzysztof Rogowski (PKB Poznań) – Dawid Biesiadziński (Start Włocławek) IV runda rsc
Paweł Juszczyk (Hetman Białystok) – Łukasz Szumilas (Victoria Jaworzno) 33:27

57 kg

Michał Chudecki (PKB Poznań) – Marek Szarubka (RMKS Rybnik) 62:11
Mariusz Jaszowski (AKS Strzegom) – Michał Szweda (Warta Śrem) 38:10
Andrzej Liczik (Hetman Białystok) – Kamil Gorząd (Pomorzanin Toruń) 38:6

60 kg

Marcin Łęgowski (Hetman Białystok) – Mateusz Mokrogólski (Imex Jastrzębie) 44:8
Tomasz Mazur (Gwardia Wrocław) – Robert Ciulkin (OZB Podlaski) 26:7
Krzysztof Szot (PKB Poznań) – Tomasz Król (Olimp Szczecin) 42:18

64 kg

Mariusz Koperski (PKB Poznań) – Piotr Biś (Rolewski Tarnów) II runda pps
Maciej Chałupka (AKS Strzegom) – Marcin Onak (Zagłębie Konin) 34:31
Sylwester Walczak (PKB Poznań) – Jakub Porębski (Imex Jastrzębie) IV runda pps
Piotr Sielawa (Hetman Białystok) – Mariusz Dąbrowski (Hetman Białystok) walkower dla Sielawy

69 kg
Piotr Olejniczak (PKB Poznań) – Marcin Cichocki (RMKS Rybnik) 32:4
Sławomir Malinowski (Wisła Tczew) – Łukasz Zambrzycki (Hetman Białystok) 49:13
Krzysztof Chudecki (PKB Poznań) – Marcin Kuraś (AKS Strzegom) 60:12
Damian Jonak (Walka Zabrze) – Łukasz Zientarski (Pomorzanin Toruń) 52:18

75 kg

Robert Świerzbiński (Hetman Białystok) – Mariusz Kośmider (Tygrys Elbląg) 47:15
Mirosław Nowosada (Hetman Białystok) – Robert Talarek (06 Kleofas Katowice) 56:14
Andrzej Sołdra (SKB Nowy Sącz) – Przemysław Hudzicki (SKB Nowy Sącz) 40:26
Artur Zwarycz (Gwardia Wrocław) – Łukasz Wawrzyczek (Oświęcim, niestowarzyszony) 30:9

A to już wiesz?  Nie będzie „Wlazłomanii”

waga 81 kg

Mateusz Masternak (Gwardia Wrocław) – Karol Chabros (Sztorm Szczecin) 32:16
Mariusz Welc (Walka Zabrze) – Tomasz Marszałkowski (Start Włocławek) I runda rsc
Sebastian Rzadkiewicz (PKB Poznań) – Sebastian Okoński (Zawisza Bydgoszcz) 34:10
Paweł Głażewski (Hetman Białystok) – Arkadiusz Chowaniak (Gwardia Wrocław) 52:18

91 kg

Łukasz Janik (AKS Strzegom) – Jakub Chmist (Gwardia Wrocław) I runda pps
Krzysztof Zimnoch (Hetman Białystok) – Robert Bialik (Wisła Kraków) III runda pps
Mateusz Malujda (Gwardia Wrocław) – Marek Mielczarczyk (Stella Gniezno) III runda rsc
Tomasz Hutkowski (Gwardia Warszawa) – Łukasz Kuznowicz (PKB Poznań) 29:22

+91 kg

Michał Kwietniewski (Gwardia Wrocław) – Łukasz Różański (Wisłok Rzeszów) 38:16
Łukasz Zygmunt (Polonia Świdnica) – Tomasz Adamczak (BKS Ostrów Wlkp.) II runda rsc
Marcin Pryczek (PKB Poznań) – Marcin Rekowski (OZB Pomorski) 30:10
Michał Towarnicki (Sztorm Szczecin) – Mirosław Olszewski (PKB Poznań) IV runda rsc

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy